ac racing weekend 2011
avaleht - võistluse üldinfo - lõppkiirus - autoslalom - registreerimine - osalejad - tulemused - kontakt   In English


Nimisponsor:
Audi Originaalosad®


Sponsorid:
Baltic Bolt Forss


Toetajad: Sir Autorent #DareWinCelebrate Rayth Premium Car Wash & Detailing Center Rannarootsi Keskus


Partnerid: Eesti Autospordi Liit FIA

Tulemused

AC Racing Weekend 2010 tulemused klasside kaupa


      Tulemused - C Klass

 Nimi  Auto  Mootor  1. Katse  2. Katse  Parim
 Aleksandr Tserjomuskin  Nissan Skyline R32 2.6T (280+hj) 298 165 298
 Artur Hatsaturjan  MB SL 55AMG 5.5KN (517+hj) 292 293 293
 Juri Liske  Audi 80 B4 4.2T (600hj) 281 285 285
 Janis Piiritalo  Audi S6 2.5T (500hj) 281 278 281
 Raitis Čerņavskis  Mitsubishi 3000GT 3.0T (320+hj) 190 271 271
 Kert Treufeldt  Porsche 944 3.0T (220hj) 267 270 270
 Juhani Kautto  Dodge Charger SRT8 6.1K (700hj) 156 270 270
 Tauri Berg  Lexus IS200 3.0T (400hj) 268 264 268
 Janis Bazevics  BMW M6 5.0K (660hj) 256 258 258
 Aivo Siimar  Nissan 350Z 3.5T (500hj) 248 251 251
 Pavels Scapovs  BMW M5 4.9 (400hj) 251 250 251
 Mait Maarend  BMW M6 5.0 (500hj) 246 248 248
 Andrejs Demesko  BMW M5 4.9 (400hj) 247 243 247
 Antti Reinikka  Audi R8 4.2 (420hj) 243 246 246
 Danila Aleksandrov  BMW M5 4.9 (400hj) 238 239 239
 Taavi Lepik  BMW 335i 3.0T (306hj) 234 230 234
 Aleksandr Lomeiko  BMW 335D 3.0T (286hj) 232 230 232
 Alexey Tsvetkov  Audi S8 4.2 (300hj) 232 226 232
 Heinar Ojala  VW Golf 3.2K (240hj) 230 227 230
 Uku Kaarmann  Audi S4 2.7T (261hj) 221 219 221
 Sagib Mehtijev  Toyota Supra 3.2T (250hj) 218 218 218
 Leonid Lõsjuk  Saab 9-5 TiD 3.0T (176+hj) 205 205 205
 Sven Tammin  Opel Vectra Station Wagon 2.8T (230hj) 204 202 204
 Joel Zernask  BMW 740i Alpina 4.4 (300hj) 199 193 199
 Jevgeni Mosev  BMW 535d 3.0T (272hj) 135 170 170

      Tulemused - B Klass

 Nimi  Auto  Mootor  1. Katse  2. Katse  Parim
 Reimo Pavelson  Audi S6 2.2TN (612hj) 284 - 284
 Tanel Erich  Nissan 200SX 1.8T (506hj) 272 267 272
 Marje Salumets  Audi Coupe 2.2T (230hj) 251 241 251
 Ander Tenno  Porsche Boxster S 3.4 (320hj) 243 241 243
 Andrey Garmash  BMW M3 3.2 (321hj) 239 235 239
 Tõnu Nelk  Saab 9000 2.3T (200hj) 237 229 237
 Andrei Semjonov  BMW M3 3.2 (321hj) 234 229 234
 Ahto Vasar  Opel Kadett 2.0T (200hj) 212 227 227
 Kristjan Pappa  Porsche 911 3.6 (286hj) 227 227 227
 Mihhail Feldman  Audi S3 2.0T (300hj) 213 222 222
 Vilnis Rudolfs  Volvo S60 T5 2.3T (250hj) 218 215 218
 Enrico Junolainen  Fiat Coupe 2.0T (190hj) 191 217 217
 Priit Põld  Seat Leon 2.0T (200hj) 214 212 214
 Vitalijs Koloss  Nissan 200SX 1.8T (270hj) 209 58 209
 Jaanus Sooniste  Porsche 944 S2 3.0 (211hj) 208 201 208
 Markku Allen  Porche 968 3.0 (240hj) 208 201 208
 Kaspar Kuuse  Saab 9-3 2.0T (205hj) 207 202 207
 Reigo Maar  Seat Leon Cupra 2.0T (240hj) 206 200 206
 Pavel Besrovnõi  Mazda RX8 1.3 (231hj) 203 196 203
 Janek Mossak  Rover 220 Turbo Coupe 2.0T (200hj) 197 189 197
 Juris Skrebels  BMW 325i 2.5 (170hj) 190 186 190
 Janek Saarm  Opel Astra Coupe 2.2 (145hj) 187 184 187

      Tulemused - A Klass

 Nimi  Auto  Mootor  1. Katse  2. Katse  Parim
 Maris Logins  Honda CRX 2.0 (230hj) 232 231 232
 Imre Paadik  Honda Civic Type-R 2.0 (255hj) 232 229 232
 Valters Šulcs  Honda CRX 2.0 (244hj) 228 227 228
 Kaspars Veisbergs  Honda Civic Type-R 2.0 (200hj) 201 200 201
 Henri Listmann  Honda Civic Type-R 2.0 (201hj) 198 198 198
 Valdo Urb  Saab 97 1.8 (64hj) 173 172 173
 Jaanus Javest  Fiat Panda 1.4 (100hj) 163 149 163

      {klass}

   Nimi  Auto  Mootor Klass 1. Katse 2. Katse Parim
1 Aleksandr Tserjomuskin Nissan Skyline R32 2.6T (280+hj) C 298 165 298
2 Artur Hatsaturjan MB SL 55AMG 5.5KN (517+hj) C 292 293 293
3 Juri Liske Audi 80 B4 4.2T (600hj) C 281 285 285
4 Reimo Pavelson Audi S6 2.2TN (612hj) B 284 - 284
5 Janis Piiritalo Audi S6 2.5T (500hj) C 281 278 281
6 Tanel Erich Nissan 200SX 1.8T (506hj) B 272 267 272
7 Raitis Čerņavskis Mitsubishi 3000GT 3.0T (320+hj) C 190 271 271
8 Kert Treufeldt Porsche 944 3.0T (220hj) C 267 270 270
9 Juhani Kautto Dodge Charger SRT8 6.1K (700hj) C 156 270 270
10 Tauri Berg Lexus IS200 3.0T (400hj) C 268 264 268
11 Janis Bazevics BMW M6 5.0K (660hj) C 256 258 258
12 Aivo Siimar Nissan 350Z 3.5T (500hj) C 248 251 251
13 Pavels Scapovs BMW M5 4.9 (400hj) C 251 250 251
14 Marje Salumets Audi Coupe 2.2T (230hj) B 251 241 251
15 Mait Maarend BMW M6 5.0 (500hj) C 246 248 248
16 Andrejs Demesko BMW M5 4.9 (400hj) C 247 243 247
17 Antti Reinikka Audi R8 4.2 (420hj) C 243 246 246
18 Ander Tenno Porsche Boxster S 3.4 (320hj) B 243 241 243
19 Danila Aleksandrov BMW M5 4.9 (400hj) C 238 239 239
20 Andrey Garmash BMW M3 3.2 (321hj) B 239 235 239
21 Tõnu Nelk Saab 9000 2.3T (200hj) B 237 229 237
22 Taavi Lepik BMW 335i 3.0T (306hj) C 234 230 234
23 Andrei Semjonov BMW M3 3.2 (321hj) B 234 229 234
24 Maris Logins Honda CRX 2.0 (230hj) A 232 231 232
25 Aleksandr Lomeiko BMW 335D 3.0T (286hj) C 232 230 232
26 Imre Paadik Honda Civic Type-R 2.0 (255hj) A 232 229 232
27 Alexey Tsvetkov Audi S8 4.2 (300hj) C 232 226 232
28 Heinar Ojala VW Golf 3.2K (240hj) C 230 227 230
29 Valters Šulcs Honda CRX 2.0 (244hj) A 228 227 228
30 Ahto Vasar Opel Kadett 2.0T (200hj) B 212 227 227
31 Kristjan Pappa Porsche 911 3.6 (286hj) B 227 227 227
32 Mihhail Feldman Audi S3 2.0T (300hj) B 213 222 222
33 Uku Kaarmann Audi S4 2.7T (261hj) C 221 219 221
34 Sagib Mehtijev Toyota Supra 3.2T (250hj) C 218 218 218
35 Vilnis Rudolfs Volvo S60 T5 2.3T (250hj) B 218 215 218
36 Enrico Junolainen Fiat Coupe 2.0T (190hj) B 191 217 217
37 Priit Põld Seat Leon 2.0T (200hj) B 214 212 214
38 Vitalijs Koloss Nissan 200SX 1.8T (270hj) B 209 58 209
39 Jaanus Sooniste Porsche 944 S2 3.0 (211hj) B 208 201 208
40 Markku Allen Porche 968 3.0 (240hj) B 208 201 208
41 Kaspar Kuuse Saab 9-3 2.0T (205hj) B 207 202 207
42 Reigo Maar Seat Leon Cupra 2.0T (240hj) B 206 200 206
43 Leonid Lõsjuk Saab 9-5 TiD 3.0T (176+hj) C 205 205 205
44 Sven Tammin Opel Vectra Station Wagon 2.8T (230hj) C 204 202 204
45 Pavel Besrovnõi Mazda RX8 1.3 (231hj) B 203 196 203
46 Kaspars Veisbergs Honda Civic Type-R 2.0 (200hj) A 201 200 201
47 Joel Zernask BMW 740i Alpina 4.4 (300hj) C 199 193 199
48 Henri Listmann Honda Civic Type-R 2.0 (201hj) A 198 198 198
49 Janek Mossak Rover 220 Turbo Coupe 2.0T (200hj) B 197 189 197
50 Juris Skrebels BMW 325i 2.5 (170hj) B 190 186 190
51 Janek Saarm Opel Astra Coupe 2.2 (145hj) B 187 184 187
52 Valdo Urb Saab 97 1.8 (64hj) A 173 172 173
53 Jevgeni Mosev BMW 535d 3.0T (272hj) C 135 170 170
54 Jaanus Javest Fiat Panda 1.4 (100hj) A 163 149 163